Jak kupić?

Zamówienia w naszej firmie można złożyć w sposób następujący:

 1. Telefonicznie

 • Biuro/Sklep internetowy + 48 (22) 628 99 10
 • Sprzedawca/Konsultant: + 48 600 520 294; +48 600 522 017
 1. E-mailowo

sklep@pompadobenzyny.pl

 • Koszty i sposób dostawy 

Realizujemy wysyłkę paczek na terenie całej Polski, w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

W przypadku realizacji dostawy przesyłki „za pobraniem” naliczana jest dodatkowa opłata do ceny zakupu, którą należy przekazać kurierowi.

 • Czas realizacji zamówienia 

Czas oczekiwania na przesyłkę jest sumą czasu realizacji zamówienia oraz czasu jej dostarczenia przez kuriera DHL.  W przypadku płatności kartą lub przedpłaty na konto, czas realizacji rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty.  W sytuacji gdy zamawiany towar wymaga sprowadzenia od dostawcy lub towar sprowadzany jest na  specjalne życzenie klienta (lub innych powodów, o których mowa w Regulaminie sklepu) czas realizacji zamówienia może się wydłużyć, o czym Klient będzie informowany poprzez e-mail lub telefonicznie. Więcej szczegółów dotyczących wysyłki oraz czasów realizacji w „Regulaminie sklepu”.

Warunki płatności

 • za pobraniem – wówczas zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru,
 •  przelewem na konto – realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta w chwili wpływu należności na konto Sprzedawcy: 
 • Nr rachunku bankowego: 93 1910 1048 2256 0303 7429 0001 Deutsche Bank Polska S.A.
 • W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko Kupującego oraz numer zamówienia, który znajduje się w potwierdzeniu zamówienia wysłanego do Klienta drogą elektroniczną.
 • kartą kredytową, przelewem poprzez serwis PayPro.pl – realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta w chwili autoryzacji transakcji (ok. godziny od momentu zapłaty).

Bezpieczne płatności

Płatności w Sklepie Internetowym “pompadobenzyny.pl” są realizowane za pośrednictwem firmy obsługującej płatności elektroniczne PayPro SA. Portal PayPro.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, stosując najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu z najnowocześniejszy sprzętem. Gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo transakcji. Korzystając z tej formy płatności możecie być Państwo pewni, że Sklep Internetowy “pompadobenzyny.pl” nie ma dostępu do żadnych danych dotyczących Państwa konta czy karty kredytowej. Korzystając z przelewu w Sklepie Internetowym “pompadobenzyny.pl” nie pozostawiają Państwo żadnych danych bankowych – nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem dokonywana jest przez Państwa bank i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Jeśli płacicie Państwo kartą kredytową, dane karty są podawane na specjalnej stronie PayPro.pl. Sklep Internetowy “pompadobenzyny.pl” nie ma dostępu do żadnych informacji dotyczących Państwa karty, otrzymuje jedynie potwierdzenie autoryzacji. Strona PauPro.pl zabezpieczona jest certyfikatami bezpieczeństwa i znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych