Płatności

Za pobraniem

Zapłata następuje gotówką przy odbiorze towaru,

Przelewem na konto

Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta w chwili wpływu należności na konto Sprzedawcy:
Nr rachunku bankowego: 93 1910 1048 2256 0303 7429 0001 Deutsche Bank Polska S.A.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko Kupującego oraz numer zamówienia, który znajduje się w potwierdzeniu zamówienia wysłanego do Klienta drogą elektroniczną.

Kartą kredytową, przelewem

Poprzez serwis PayPro.pl – realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta w chwili autoryzacji transakcji (ok. godziny od momentu zapłaty).

Bezpieczne płatności

Płatności w Sklepie Internetowym “pompadobenzyny.pl” są realizowane za pośrednictwem firmy obsługującej płatności elektroniczne PayPro SA. Portal PayPro.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, stosując najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu z najnowocześniejszy sprzętem. Gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo transakcji. Korzystając z tej formy płatności możecie być Państwo pewni, że Sklep Internetowy “pompadobenzyny.pl” nie ma dostępu do żadnych danych dotyczących Państwa konta czy karty kredytowej. Korzystając z przelewu w Sklepie Internetowym “pompadobenzyny.pl” nie pozostawiają Państwo żadnych danych bankowych – nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem dokonywana jest przez Państwa bank i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Jeśli płacicie Państwo kartą kredytową, dane karty są podawane na specjalnej stronie PayPro.pl. Sklep Internetowy “pompadobenzyny.pl” nie ma dostępu do żadnych informacji dotyczących Państwa karty, otrzymuje jedynie potwierdzenie autoryzacji. Strona PayPro.pl zabezpieczona jest certyfikatami bezpieczeństwa i znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych